MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp 13811023
nr 1381 1023
Pottskåp
Sengustavianskt, Huggen skiva, mahogny. Bredd: 45, djup: 30 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador, lösa delar
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.800 kr
måndag 22 februari 2021
kl 18:49:47
2.600 kr
3.400 kr
4.000 kr
4.000 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
4.600 kr
- Klassiska
22 feb
Klassiska
Läs mer om Klassiska